אודותינו שאלות נפוצות צור קשר מידע מתקדם לעובדים הרשמה לרשימת תפוצה פורומים קישורים מומלצים
   
מחלות נפש

 

חיפוש באינדקס המטפלים

אפוטרופסות


אסופת הסיפורים - "ניחוח עבודת השדה", הינו מיזם ראשון מסוגו, המציג פסיפס של פעילות המרכז הישראלי לאפוטרופסות- הקרן לטיפול בחסויים. הסיפורים מציגים, ממדים שונים בשליחות החברתית לתיקון עוולות ומימוש צדק חברתי של ממש.


אסופת הסיפורים - "ניחוח עבודת השדה", הינו מיזם ראשון מסוגו, המציג פסיפס של פעילות המרכז הישראלי לאפוטרופסות- הקרן לטיפול בחסויים. המטרה היא להציג את עבודת היום -יום של עובדי המרכז בארבעת מחוזותיו, הפרוסים ברחבי הארץ, מהווים רשת הגנה אנושית ומקצועית, לשמירה והגנה, על זכויותיהם, ביטחונם וצרכיהם של מקבלי השירות.

הסיפורים מציגים, ממדים שונים בשליחות החברתית לתיקון עוולות ומימוש צדק חברתי של ממש. מהיותנו מטפלים באנשים, כל יום עבורנו הוא סיפור. כל יום עבורנו כולל פעילות להגנה, שמירה, ודאגה למקבלי השירות שלנו, מתוך אנושיות, חמלה, כבוד, דאגה וניסיון למלא את רצונו של מקבל השירות, מתוך מקצועיות, אחריות ונאמנות. מתוך כל זה קיבצנו מעט ממכלול הסיפורים, שהינם בבחינת מעשה של מעשים, שבאים מתוך המדרש, של החזון האסטרטגי של המרכז. כנאמר במקורותינו: "מדרש שמביא לידי מעשה".

הסיפורים הם בבחינת, "מורשת הקרב החברתי והאנושי", שאנו מנהלים, מידי יום ביומו, כנגד בני חושך, לשמירת כבודם, גופם, כספם ורכושם של מקבלי השירות- האנשים היקרים שאנו משמשים אפוטרופוסים, למענם ובעבורם.

אסופת הסיפורים, היא מדגם מיני רבים, שמייצגת את קשת עבודתנו הרב תחומית, במתן המענים על ידי צוות רב מקצועי בפריסה ארצית נרחבת, לצרכים השונים של מקבלי השירות - ילדים, נערים, בוגרים, מבוגרים וקשישים, ללא הבדל דת גזע ומין.

אני מודה לכל השותפים שלנו: משרד המשפטים האפוטרופוס הכללי, משרד הרווחה, משרד הבריאות. שירותי הרווחה ברשויות המקומיות, רשתות, מוסדות וארגונים חברתיים. כולם יבואו על הברכה.

תודתי העמוקה למועצת הנאמנים של המרכז ברשותו של מר דוד ברודט על מנהיגות המעצימה את הרוח המיוחדת השוררת במרכז.

 

אני גאה בהון האנושי הנפלא שבמרכז, ומודה מעומק ליבי לכל עובדי ומנהלי המרכז הפועלים ללא לאות, להעניק שקט נפשי וביטחון אישי מרבי למקבלי השירות, מלווים ברגישות, חמלה, אהבת האדם, במקצועיות ואמינות.

בברכה
ד"ר זאב פרידמן
מנכ"ל

הקלק כאן לקריאת הסיפורים

לדף הקודם
מכון סאלד
אודותינו שירותים למתמודד אינדקס מטפלים מחלות נפש
שאלות נפוצות מידע למשפחות קופות חולים צפיה בסרט "אמא לא משוגעת"
צור קשר תעסוקה בתי חולים רכישת ספרות מקצועית
הרשמה לרשימת תפוצה חוקים ותקנות ביטוח לאומי העשרה והשתלמויות
פורומים מערכות תומכות משרד הבריאות
© כל הזכויות שמורות ל"פורטל בריאות הנפש בישראל" בניית אתרים | אחסון אתרים