אודותינו שאלות נפוצות צור קשר מידע מתקדם לעובדים הרשמה לרשימת תפוצה פורומים קישורים מומלצים
   
מחלות נפש
חיפוש באינדקס המטפלים
דף הבית>>תעסוקה>>תעסוקה נתמכת>>צרכנים נותני שירות

תעסוקה נתמכת


אפיק חדשני וייחודי לשילוב בעבודה עבור אנשים עם מגבלה נפשית  
תוכנית "צרכנים נותני שירות" הנה תוכנית שמטרתה לספק מערך ליווי תעסוקתי מומחה שיוביל להשתלבותו של אדם עם מגבלה נפשית כעובד שיקום מן המניין, "צרכן נותן שירות", במסגרות שיקום פסיכיאטרי בקהילה (למשל, כחונך, מדריך שיקום , מנחה קבוצות ומגוון תפקידים נוספים במסגרות דיור, תעסוקה ופנאי).

התוכנית מקדמת את ההכרה בערכו של הידע מניסיון והמומחיות הייחודית של הצרכן נותן השירות, ומעודדת העסקת צרכנים נותני שירות שלא מתוך חסד אלא בזכות ומתוקף ניסיונם האישי אשר נותן להם את הכושר להפרות את השיח המקצועי, להציג נקודת מבט נוספת ולעיתים שונה, ולהוות מודל לשיקום, להחלמה, לשילוב ולעשייה משמעותית ובעלת ערך למקבלי השירותים במסגרות ולצוותים. 

הליווי התעסוקתי המומחה שהתוכנית מציעה עוסק בהתמקצעות ובתהליכי בניית הזהות המקצועית החדשה של הצרכנים נותני השירות הן באמצעות ליווי פרטני, והן בליווי קבוצתי; קבוצות ללמידת עמיתים וקבוצה ייחודית לאנשי מקצוע מתחומי הטיפול המתמודדים עם מגבלה נפשית. בנוסף, מציעה התוכנית השתלמויות וימי עיון תקופתיים במגוון נושאים.  

שירות נוסף הניתן על ידי התכנית הוא ליווי למעסיקים המעסיקים או מעוניינים להעסיק צרכנים נותני שירות הכולל פגישות פרטניות, סדנאות הכנה לצוות, ייעוץ חד פעמי או תהליכי, עלונים למעסיקים ועוד. בנוסף, מציעה התוכנית מגוון פעילויות הסברה לקהלי יעד שונים המתעניינים בחזון התוכנית.

אם אתה מעוניין לעבוד כצרכן נותן שירות, מעוניין לקבל ליווי בתהליך הכניסה לעבודה ותוך כדי העבודה בתחום, ו/או מעוניין לקבל מידע ופרטים נוספים לגבי התוכנית אתה מוזמן לפנות למשרד הראשי (התוכנית פועלת בכל הארץ)  בטלפון: 09-7656475 , פקס : 09-7663108
 


לדף הקודם
מכון סאלד
אודותינו שירותים למתמודד אינדקס מטפלים מחלות נפש
שאלות נפוצות מידע למשפחות קופות חולים צפיה בסרט "אמא לא משוגעת"
צור קשר תעסוקה בתי חולים רכישת ספרות מקצועית
הרשמה לרשימת תפוצה חוקים ותקנות ביטוח לאומי העשרה והשתלמויות
פורומים מערכות תומכות משרד הבריאות
© כל הזכויות שמורות ל"פורטל בריאות הנפש בישראל" בניית אתרים | אחסון אתרים